Archives

Anglické tábory 2023

Srdečně Vás zveme na letní příměstské tábory s angličtinou a sportem!

Letos oblíbené lekce angličtiny propojíme s tématem ročních období. Jsme připraveni na to, aby předškoláci i školáci zažili perfektní týden, nabitý aktivitami připravenými právě pro svůj věk.

Základem programu je samozřejmě angličtina pod vedením diplomovaných lektorek HDE. Lekce jsou  intenzivní, ale velmi hravé a dynamické. Při hodinách zapojíme sluch, zrak i pohybové aktivity. Učení je díky tomu efektivní a děti nezažijí nudu. Také vždy pracujeme s pozitivní zpětnou vazbou a motivací.

V Helen Doron English Praha Hostivař jsme připraveni na dětské objevitele s nabitým celodenním programem, který bude kromě angličtiny zahrnovat pohyb, hry a tvoření.

Termíny:
31. 7. – 4. 8. 2023 – děti 4 – 11 let

14. 8. – 18. 8. 2023 – děti 4 – 11 let
21. 8. – 25. 8. 2023 – děti 4 – 11 let

Program bude probíhat denně v čase od 8:30 do 16:00.

Místo konání:  Jazyková škola Voříšek – Výukové centrum Helen Doron English Praha Hostivař, U Branek 674/7 – Švehlova sokolovna

Cena: 4 900 Kč
Cena zahrnuje celodenní program na 5 dnů včetně 10 lekcí angličtiny, zdravé stravování, pitný režim, tričko Helen Doron.

Záloha: 1 000 Kč (k úhradě do 31. 3. 2023)
Záloha je nevratná. (V případně nemoci můžete poslat náhradníka nebo se přehlásit na jiný volný příměstský tábor HDE.)

Zbytek ceny tábora (3 900 Kč) k úhradě do 20. 6. 2023.

Neváhejte a hlaste se již nyní na info@centrumvorisek.cz, tel. 777 113 893 nebo se registrujte zde REGISTRACE NA TÁBOR

Fotografie z minulých let naleznete v GALERII nebo na našem FACEBOOKU!

Těšíme se na Vaše děti!

Zahájení školního roku

Jazyková skola vorisek_novy školní rok

Začínáme 5.9. Na všechny se moc těšíme.

Vážení rodiče,

máme velkou radost, že Vás můžeme ve Voříškovi přivítat do nového školního roku 2022/23. Velmi se na Vás a na Vaše děti těšíme a věříme, že spolu zažijeme další úspěšný rok plný nových vědomostí a zábavy.

Dovolujeme si Vás upozornit, že pondělní kurzy budou letos začínat 5.9., všechny ostatní až od dalšího týdne, tedy od 12.9

Chtěli bychom Vás také informovat o dalších možnostech vzdělávání, které Voříšek v novém školním roce nabízí:

Nový rozvrh 2022/2023

Jazyková škola Voříšek angličtina pro děti rozvrh

Široká nabídka kurzů angličtiny pro miminka, děti, teenagery i dospělé. Anglická školka s rodilou mluvčí. Kurzy němčiny pro děti. Zápis právě probíhá. Rezervujte si vhodný kurz právě dnes. Ukázková lekce ZDARMA.

Detailní popis všech kurzů a možnost registrace ZDE.

Zápisy na nový školní rok

Právě probíhají zápisy do kurzů angličtiny, němčiny a školky. Vyberte si vhodný kurz pro Vaše děti pro nový školní rok 2022/2023. Přehled kurzů najdete ZDE. Těšíme se na Vás. Vaši Voříšci

Letní anglická školka Little Nut

Anglická školka Little Nut

Anglická dopolední školička Little Nut pro děti (2 – 6 let). Dopolední program od 8:30 do 12:30 vedený v anglickém jazyce pod vedením rodilé mluvčí Chelsea, hudební, výtvarné a pohybové aktivity.

Více informací.

Přípravné kurzy Cambridge

Logo Cambridge

Organizujeme přípravné kurzy na Cambridge zkoušky!

Pro koho: děti od 8 let, dospělí

Termíny: každý pátek

Čas: 14:30 – 17:00h (3 x 45 minut a dvě přestávky)

Cena: 590,-Kč / termín, při objednání 3 termínů je celková cena 1450,-Kč

(v ceně pití a svačinka)

Díky zkoušce zjistíte, zda se na Cambridge zkoušku letos přihlásit a jakou úroveň zvolit. Poradíme také, jakou úroveň zkoušky zvolit. Nabízíme skupinové i individuální přípravné kurzy pro děti i dospělé.

V případě zájmu o přípravný kurz se nám neváhejte ozvat! Můžete se přihlásit na jeden nebo více termínů. Dětem přihlášeným na Cambridge zkoušky doporučujeme zúčastnit se alespoň dvou přípravek.

VÝUKA ONLINE

Vážení rodiče, s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v celé ČR a s tím souvisejících opatření, jsme od dnešního dne (14.3. 2020) až do odvolání nuceni přerušit provoz našeho centra.

Dobrá zpráva nicméně je, že samotná výuka poběží dál, a to pro většinu z Vás ve stejných dnech a časech, na které jste zvyklí. Některé lekce s menším počtem dětí budou spojeny. Bude se jednat o LIVE výuku, kterou Vašim dětem zprostředkujeme pomocí aplikace ZOOM (zoom.com) a kterou již v tuto chvíli testujeme. Níže v emailu posíláme stručné info, jak se připojit a co je potřeba k online výuce zajistit. 

– Emailem ze systému vorisek.webooker.eu (kde bude pozvánka, ID a heslo lekce vloženo do poznámky k lekci) obdržíte odkaz – pozvánku, na kterou kliknete (případně zkopírujete do vyhledávače) a která spustí instalaci aplikace ZOOM určené pro videohovoru do Vašeho počítače (tabletu/telefonu). Doporučujeme, abyste se k hovoru hlásili vždy alespoň 5 minut před samotným začátkem vyučovací hodiny a vyzkoušeli, že zvuk i video fungují, jak mají. Můžete si aplikaci nainstalovat i s předstihem. 

– Studenti mohou sedět u stolu a budou mít připravenou učebnici, psací potřeby, zvýrazňovač, lepidlo, nůžky a oblíbeného plyšáka nebo panenku. S lektorem a ostatními účastníky výuky budou komunikovat přes obrazovku, je tedy důležité, aby nebyli rušeni. 

Další informace můžete očekávat v den výuky. Všechny důležité informace budeme vkládat i na náš Facebook – https://www.facebook.com/HelenDoronPrague/. Používání aplikace ZOOM je opravdu jednoduché a podle ohlasů z jiných center, kde už výuka probíhá, je to pro studenty vítáné zpestření a zábava! Věříme, že se bude líbit i Vám a předem Vám děkujeme za trpělivost a feedback. Přejeme Vám pevné zdraví a dobrou náladu. 

Váš Voříšek

8.11. Halloween party

Všechny děti od 4 let zveme na odpoledne plné strašidel, dobrodružství a angličtiny!

Přijďte k nám oslavit Halloween, předvést se ve skvělých kostýmech a poznat nové kamarády!

 

KDY: v pátek 8.11.2019, 15h – 18:30h
KDE: Rodinné centrum Voříšek, U branek 674/9, Praha 10
CENA: 350,- Kč (zahrnuje lekci angličtiny, soutěže a hry v angličtině se zkušenými lektory Helen Doron English, občerstvení a dáreček)

 

Více informací a registrace na info@centrumvorisek.cz, na tel. 777 113 893 nebo   https://vorisek.webooker.eu/Actions.

 

Těšíme se na Vás!

 

Návod na Kangi Club a Helen Doron Stream

Poslouchejte své výukové materiály kdykoliv a kdekoliv!

Milí rodiče,

domácí poslech výukových materiálů, ideálně 2x denně, je velice důležitý pro efektivitu výuky! Všechny poslechové nahrávky a videa k Vašim kurzům Helen Doron jsou ke stažení na Kangi Clubu (kangiclub.com) nebo se dají přehrávat online s aplikací Helen Doron Stream (ke stažení na Google Play nebo App Store)

Jak stáhnout nahrávky a videa z Kangi Club krok za krokem:

  1. Zadáte uživatelské jméno a heslo. Přístupové údaje do Kangi Clubu mají děti ve svých fialových docházkových kartičkách.

2. Klikněte na „Your Area“ .

3. Klikněte na obláček se šipkou v levém dolním rohu.

4. Najděte svůj kurz a ikonky vedle něj umožní stáhnout nahrávky a videa. Posloucháme vždy komplet výukovou nahrávku se všemi 3 epizodami! (Tzn., když děláme unit 1, posloucháme celou nahrávku 1.)

5. Stažené soubory můžete dětem nahrát na flash dish nebo vypálit na CD.

K  čemu slouží aplikace Helen Doron Stream a jak se k ní dostanete:

Aplikaci lze stáhnout na Google Play nebo App Store, případně jí spustit přes Kangi Club (ikonka „Stream“ hned pod „Your Area“). Přístupové údaje jsou stejné jako do Kangi Clubu a naleznete je ve fialových docházkových kartičkách. V  Helen Doron Stream můžete pouštět nahrávky online bez nutnosti stahování  nebo se písničky a videa dají uložit do offline verze a Vaše zařízení tak nečerpá data (modrý obláček se šipkou nahoře)

Příměstské tábory 2019

Srdečně Vás a Vaše děti zveme na letní příměstský tábor s  angličtinou a sportem, který již tradičně uspořádáváme v  Centru Voříšek!  

Termíny táborů jsou  5. – 9. srpna nebo 12. – 16. srpna   a jsou určeny pro všechny  děti od 4 let.

Výuku angličtiny spojujeme s pobytem venku a pohybovými a výtvarnými aktivitami.

Pro Vás, rodiče, si děti připraví závěrečné vystoupení v angličtině.

Cena: 4 500,- Kč (zahrnuje oběd, pitný režim, zdravou dopolední a odpolední svačinku, tričko Helen Doron English, zkušené lektory, materiály a pomůcky)

V  případě, že Váš naše nabídka oslovila, registrujte své děti již nyní na  info@centrumvorisek.cz, na telefonu   777 113  893  nebo využijte registrační systém  Webooker – Akce. Kapacita je omezena!

Těšíme se na Vás!