Archives

Plán na prázdniny? Zachránit Zemi!

Letos oblíbené lekce angličtiny propojíme s tématikou přírody a životního prostředí. Jsme připraveni na to, aby předškoláci i školáci zažili perfektní týden, nabitý aktivitami připravenými právě pro svůj věk. Pošlete je na letní misi s názvem Save the Earth, která zní:

„Zachránit planetu a dozvědět se o ohrožených zvířatech a přírodě,
užít si 10 intenzivní lekce angličtiny s oblíbenými lektorkami, 
připravit závěrečné představení svých dovedností pro rodiče.“

Základem programu je samozřejmě angličtina pod vedením diplomovaných lektorek HDE. Lekce jsou  intenzivních ale velmi hravé a dynamické. Při hodinách zapojíme sluch, zrak i pohybové aktivity. Učení je díky tomu efektivní a děti nezažijí nudu. Také vždy pracujeme s pozitivní zpětnou vazbou a motivací.

V Helen Doron Praha Hostivař jsme připraveni na dětské objevitele s nabitým celodenním programem, který bude kromě angličtiny zahrnovat pohyb, hry, tvoření.

Termíny:
12. – 16.7. 2021 – děti 4 – 11 let
9. – 13. 8 .2021 – děti 4 – 11 let
16. – 20. 8 .2021 – děti 4 – 11 let

Program bude probíhat denně v čase od 8:30 do 16:00.

Místo konání: Centrum Voříšek – Výukové centrum Helen Doron Praha Hostivař, U Branek 674/7 – areál Sokola Hostivař

Cena: 4 600 Kč
Cena zahrnuje celodenní program na 5 dnů včetně 10 lekcí angličtiny,  zdravé stravování, pitný režim, tričko Helen Doron.

Záloha: 1 000 Kč (k úhradě do 30. 4. 2021)
Záloha je nevratná. (V případně nemoci můžete poslat náhradníka nebo se přehlásit na jiný volný příměstský tábor HDE.)
Zálohu Vám také můžeme převést do ceny kurzu v následujícím školním roce 2021/2022.
V případě vládního nařízení/zákazu pořádat příměstské tábory vracíme 50% ze zaplacené zálohy.

Zbytek ceny tábora (3 600 Kč) k úhradě do 30.6.

Pokud máte zájem dítě přihlásit, nebo Vás zajímají další informace k daným termínům tábora, prosím vyplňte přiložený formulář a my se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás a Vaše děti v létě na našich táborech. Přihlášky zde.

Tým HDE Praha Hostivař

Rozvrh na školní rok 2020/2021

Rezervujte si svá místa již nyní na info@centrumvorisek.cz!

VÝUKA ONLINE

Vážení rodiče, s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v celé ČR a s tím souvisejících opatření, jsme od dnešního dne (14.3. 2020) až do odvolání nuceni přerušit provoz našeho centra.

Dobrá zpráva nicméně je, že samotná výuka poběží dál, a to pro většinu z Vás ve stejných dnech a časech, na které jste zvyklí. Některé lekce s menším počtem dětí budou spojeny. Bude se jednat o LIVE výuku, kterou Vašim dětem zprostředkujeme pomocí aplikace ZOOM (zoom.com) a kterou již v tuto chvíli testujeme. Níže v emailu posíláme stručné info, jak se připojit a co je potřeba k online výuce zajistit. 

– Emailem ze systému vorisek.webooker.eu (kde bude pozvánka, ID a heslo lekce vloženo do poznámky k lekci) obdržíte odkaz – pozvánku, na kterou kliknete (případně zkopírujete do vyhledávače) a která spustí instalaci aplikace ZOOM určené pro videohovoru do Vašeho počítače (tabletu/telefonu). Doporučujeme, abyste se k hovoru hlásili vždy alespoň 5 minut před samotným začátkem vyučovací hodiny a vyzkoušeli, že zvuk i video fungují, jak mají. Můžete si aplikaci nainstalovat i s předstihem. 

– Studenti mohou sedět u stolu a budou mít připravenou učebnici, psací potřeby, zvýrazňovač, lepidlo, nůžky a oblíbeného plyšáka nebo panenku. S lektorem a ostatními účastníky výuky budou komunikovat přes obrazovku, je tedy důležité, aby nebyli rušeni. 

Další informace můžete očekávat v den výuky. Všechny důležité informace budeme vkládat i na náš Facebook – https://www.facebook.com/HelenDoronPrague/. Používání aplikace ZOOM je opravdu jednoduché a podle ohlasů z jiných center, kde už výuka probíhá, je to pro studenty vítáné zpestření a zábava! Věříme, že se bude líbit i Vám a předem Vám děkujeme za trpělivost a feedback. Přejeme Vám pevné zdraví a dobrou náladu. 

Váš Voříšek

Příměstské tábory 2020

Srdečně Vás a Vaše děti zveme na letní příměstský tábor s  angličtinou a sportem, který již tradičně uspořádáváme v  Centru Voříšek!  

Termíny táborů jsou  10. – 14. srpna a 17. – 21. srpna, denně od 9:00 do 16:30h. Jsou určeny pro všechny  děti od 4 let do 11 let.

Výuku angličtiny spojujeme s pobytem venku a pohybovými a výtvarnými aktivitami.

Pro Vás, rodiče, si děti připraví závěrečné vystoupení v angličtině.

Cena: 4 500,- Kč (zahrnuje oběd, pitný režim, zdravou dopolední a odpolední svačinku, tričko Helen Doron English, zkušené lektory a rodilé mluvčí, materiály a pomůcky)

V  případě, že Váš naše nabídka oslovila, registrujte své děti již nyní na  info@centrumvorisek.cz, na telefonu   777 113  893  nebo využijte registrační systém  Webooker – Akce. Kapacita je omezena!

Těšíme se na Vás!

8.11. Halloween party

Všechny děti od 4 let zveme na odpoledne plné strašidel, dobrodružství a angličtiny!

Přijďte k nám oslavit Halloween, předvést se ve skvělých kostýmech a poznat nové kamarády!

 

KDY: v pátek 8.11.2019, 15h – 18:30h
KDE: Rodinné centrum Voříšek, U branek 674/9, Praha 10
CENA: 350,- Kč (zahrnuje lekci angličtiny, soutěže a hry v angličtině se zkušenými lektory Helen Doron English, občerstvení a dáreček)

 

Více informací a registrace na info@centrumvorisek.cz, na tel. 777 113 893 nebo   https://vorisek.webooker.eu/Actions.

 

Těšíme se na Vás!

 

Návod na Kangi Club a Helen Doron Stream

Poslouchejte své výukové materiály kdykoliv a kdekoliv!

Milí rodiče,

domácí poslech výukových materiálů, ideálně 2x denně, je velice důležitý pro efektivitu výuky! Všechny poslechové nahrávky a videa k Vašim kurzům Helen Doron jsou ke stažení na Kangi Clubu (kangiclub.com) nebo se dají přehrávat online s aplikací Helen Doron Stream (ke stažení na Google Play nebo App Store)

Jak stáhnout nahrávky a videa z Kangi Club krok za krokem:

  1. Zadáte uživatelské jméno a heslo. Přístupové údaje do Kangi Clubu mají děti ve svých fialových docházkových kartičkách.

2. Klikněte na „Your Area“ .

3. Klikněte na obláček se šipkou v levém dolním rohu.

4. Najděte svůj kurz a ikonky vedle něj umožní stáhnout nahrávky a videa. Posloucháme vždy komplet výukovou nahrávku se všemi 3 epizodami! (Tzn., když děláme unit 1, posloucháme celou nahrávku 1.)

5. Stažené soubory můžete dětem nahrát na flash dish nebo vypálit na CD.

K  čemu slouží aplikace Helen Doron Stream a jak se k ní dostanete:

Aplikaci lze stáhnout na Google Play nebo App Store, případně jí spustit přes Kangi Club (ikonka „Stream“ hned pod „Your Area“). Přístupové údaje jsou stejné jako do Kangi Clubu a naleznete je ve fialových docházkových kartičkách. V  Helen Doron Stream můžete pouštět nahrávky online bez nutnosti stahování  nebo se písničky a videa dají uložit do offline verze a Vaše zařízení tak nečerpá data (modrý obláček se šipkou nahoře)

Příměstské tábory 2019

Srdečně Vás a Vaše děti zveme na letní příměstský tábor s  angličtinou a sportem, který již tradičně uspořádáváme v  Centru Voříšek!  

Termíny táborů jsou  5. – 9. srpna nebo 12. – 16. srpna   a jsou určeny pro všechny  děti od 4 let.

Výuku angličtiny spojujeme s pobytem venku a pohybovými a výtvarnými aktivitami.

Pro Vás, rodiče, si děti připraví závěrečné vystoupení v angličtině.

Cena: 4 500,- Kč (zahrnuje oběd, pitný režim, zdravou dopolední a odpolední svačinku, tričko Helen Doron English, zkušené lektory, materiály a pomůcky)

V  případě, že Váš naše nabídka oslovila, registrujte své děti již nyní na  info@centrumvorisek.cz, na telefonu   777 113  893  nebo využijte registrační systém  Webooker – Akce. Kapacita je omezena!

Těšíme se na Vás!

Jak poslouchat výukové CD?

Odpověď je jednoduchá.  Posloucháme vždy komplet výukové CD se všemi třemi epizodami! Vaše lektorka Vám oznámí, kdy máte začít poslouchat další unit. Tuto informaci také rozesíláme emailem. Každá unit trvá zhruba 10 lekcí.

Poslechové nahrávky a videa k  Vašim kurzům Helen Doron jsou ke stažení na Kangi Clubu (kangiclub.com) nebo se dají přehrávat online s aplikací Helen Doron Stream (ke stažení na Google Play nebo App Store).  Přístupové údaje mají děti ve svých fialových docházkových kartičkách.

 

Den otevřených dveří

KDY: 7.9.2018

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ do Rodinného centra Voříšek! Akce se uskuteční v pátek 7.9.2018. Přijďte si vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma, poznejte jedinečnou metodu výuky Helen Doron English a seznamte se s paní učitelkami!

13:30 – Němčina KIKUS Deutsch

14:00 – Baby’s Best Start – angličtina pro miminka 3 – 22 měsíců

14:45 – Fun with Flupe – angličtina pro děti 3 – 5 let

15:30 – Baby Dragon – angličtina pro děti 2 – 4 roky

16:15 – Jump with Joey – angličtina pro děti  5 – 9 let

Registrovat se můžete zde   https://vorisek.webooker.eu/Actions, na mailu   info@centrumvorisek.cz   nebo na telefonu 777 113 893.

Těšíme se na Vás!

Rozvrh na nový školní rok 2018/2019

Přinášíme Vám rozvrh na nový školní rok a zahajujeme zápis! Nezapomeňte si registrovat svá místa na emailu info@centrumvorisek.cz nebo tel. 777 113 893! Navazující kurzy budou probíhat ve stejný den a stejný čas jako nyní. Pokud víte, že Vám stejná doba od září vyhovovat nebude, řekněte to svému lektorovi nebo nám napište. Společně pro Vás najdeme jiný vhodný termín.