Summer Camp 2015

This time in Africa!!! Letos jsme s dětmi prožili dva úžasné týdny plné dobrodružství, angličtiny, sportu, tvoření a zpívání na příměstských táborech v Hostivaři. Tentokrát jsme putovali po Africe. Dětem ve věku 3,5 až 10 let se během týdne nabytého pestrým programem věnovali 3 lektoři a strávili společně čas v prostorách jazykového centra, v hale a také venku na hřišti. Každý den děti „navštívily“ jeden africký stát a seznámily se tak s lokálními zajímavostmi, památkami, zvyky, zvířaty a tradičními sporty. A to vše samozřejmě v angličtině.

Děti byly rozděleny na dva týmy. Vytvořily si vlastní erby a čekala je spousta soutěží a úkolů. Vyzkoušely si například střelbu prakem, fotbal i pravý florbalový trénink.

Kromě angličtiny a sportu jsme také tvořili. Děti si zkusily stavbu pyramid z písku, výrobu dlaždic z vizovického těsta, vyrobily si vlastní náramky, zvířecí masky, žirafy a krokodýli.  Během celého týdne si děti své poznatky zaznamenávaly – kreslily, vystřihovaly obrázky, lepily, vyplňovaly, atd. – a na závěr vše spojily v krásnou knížku – Book about Africa, kterou si každý na památku odnesl domů.

Vyvrcholením celého společně prožitého týdne bylo překvapení pro rodiče. Děti si na poslední den připravily závěrečné vystoupení v angličtině, při kterém ve vlastnoručně vyrobených zvířecích maskách nejen zatancovaly, ale i zazpívaly několik písniček. Už teď se všichni těšíme na další společné zážitky!

Prohlédněte si FOTKY z táborů.

11855845_901516176584294_4682436381087207764_n

DSC00291