SENZITIVNÍ VÝVOJOVÉ PERIODY, OBDOBÍ VZDORU – workshop – 24.9.

Srdečně Vás zveme na další z řady úspěšných workshopů, vedených psycholožkou Petrou Liškovou – SENZITIVNÍ VÝVOJOVÉ PERIODY, OBDOBÍ VZDORU.

KDY: 24. září 2015 od 20 hodin.
KDE: Rodinné centrum Voříšek – U Branek 674, Praha 10 (v prostorách Sokola Hostivař).

Všichni známe situace, kdy se dítě „sekne“, odmítá spolupráci, odmlouvá, někdy si lehne na zem a bouchá pěstičkami do podlahy, někdy dělá i „horší“ věci, rodič v lepším případě rozpačitě stojí a hlavou se mu míhají útržky poznatků z různých příruček a návodů. Neslibujeme zázračné návody, ale nabízíme systém poznatků a postupů, který se (nejen nám) osvědčil.

Na toto téma se podíváme mj. i z pohledu vývojové psychologie. Povíme si, kdy senzitivní periody můžeme očekávat, jak souvisí se zráním nervové soustavy a rozvojem osobnosti dítěte. Neopomineme význam emocí. Důležitou součástí workshopu je i koncept vývojových úkolů, který poskytuje praktický návod, jak tato období zvládat atd…

Pár slov o lektorce: Petra Lišková působí jako školní psycholog na soukromé základní škole, provozuje psychologickou poradnu a od září 2015 je frekventantkou výcviku v rodinné a systemické terapii v Institutu rodinné terapie Praha.

REGISTRACE NA: https://vorisek.webooker.eu/Actions
nebo na prahahostivar@helendoron.cz.