Návod na Kangi Club a Helen Doron Stream

Poslouchejte své výukové materiály kdykoliv a kdekoliv!

Milí rodiče,

domácí poslech výukových materiálů, ideálně 2x denně, je velice důležitý pro efektivitu výuky! Všechny poslechové nahrávky a videa k Vašim kurzům Helen Doron jsou ke stažení na Kangi Clubu (kangiclub.com) nebo se dají přehrávat online s aplikací Helen Doron Stream (ke stažení na Google Play nebo App Store)

Jak stáhnout nahrávky a videa z Kangi Club krok za krokem:

  1. Zadáte uživatelské jméno a heslo. Přístupové údaje do Kangi Clubu mají děti ve svých fialových docházkových kartičkách.

2. Klikněte na „Your Area“ .

3. Klikněte na obláček se šipkou v levém dolním rohu.

4. Najděte svůj kurz a ikonky vedle něj umožní stáhnout nahrávky a videa. Posloucháme vždy komplet výukovou nahrávku se všemi 3 epizodami! (Tzn., když děláme unit 1, posloucháme celou nahrávku 1.)

5. Stažené soubory můžete dětem nahrát na flash dish nebo vypálit na CD.

K  čemu slouží aplikace Helen Doron Stream a jak se k ní dostanete:

Aplikaci lze stáhnout na Google Play nebo App Store, případně jí spustit přes Kangi Club (ikonka „Stream“ hned pod „Your Area“). Přístupové údaje jsou stejné jako do Kangi Clubu a naleznete je ve fialových docházkových kartičkách. V  Helen Doron Stream můžete pouštět nahrávky online bez nutnosti stahování  nebo se písničky a videa dají uložit do offline verze a Vaše zařízení tak nečerpá data (modrý obláček se šipkou nahoře)