PlayWisely® – moudré hraní

Unikátní program pro děti od narození do 5 let. PlayWisely® je ucelený, vědecky podložený a současně zábavný způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu dítěte od narození až do předškolního věku. Naším cílem je zapnout a vyladit smyslové, řečové, učící a pohybové dovednosti důležité pro rozvoj budoucích schopností. Tato komplexní metoda pomáhá rodičům rozlišit, co je v zájmu maximalizace rozvoje dítěte nejlepší a díky moudrému hraní prohlubuje vztah s dítětem.

Co si z lekcí Play Wisely® odnese dítě?

 • pevné rozumové a pohybové základy pro budoucí učení i sport
 • užije si zábavu a radost z poznávání nových věcí s rodičem, kamarády a lektorem
 • podpoří svůj smyslový, pohybový, rozumový, jazykový, psychický a sociální potenciál
 • naučí se se lépe soustředit a dokončovat aktivity
 • v malých skupinkách 2-3 kamarádů se socializuje a připraví na docházku do jeslí či školky
 • prohloubí si svůj vztah s rodičem

APPARATUS II-088 - kopie (1001x1024)

Co si z lekcí PlayWisely® odnese rodič?

 • uvidí dítě při hrách na rozvoj pohybu, jemné motoriky, soustředění, pozornosti, paměti, jazyka atd. to umožní lépe odhadnout nadání a talent dítěte
 • dozví se více o tom, kdy a jaké aktivity u dětí zařazovat / nezařazovat
 • získá inspiraci pro aktivity na doma
 • pomocí her prohloubí svůj vztah s miminkem a zlepšíte tak jeho sociální rozvoj
 • ukážeme Vám cviky, které podporují správný vývoj pohybového aparátu dítěte
 • speciálně vyškolený lektor je připraven rodiči poradit nebo zjistit potřebné informace
 • příjemně strávená čas se svým miminkem a dalšími rodiči

Proč je PlayWisely® tak výjimečné?

PlayWisely® představuje podnětnou zážitkovou hru, která podporuje optimální rozvoj mozku dítěte v čase kritického období formování nervových drah od 4 měsíců do 5 let a pomáhá tak zvýšit efektivitu jeho pozdějšího vzdělávání.

 1. Formování nervových drah v období kritického raného vývojeNaším cílem je „aktivovat a naladit“ všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost a vytvořit pevná neuronová spojení, které se stanou základem mozkové a pohybové obratnosti dítěte.PlayWisely® trénuje nervovou síť zodpovědnou za přesnou detekci, zpracování, koordinaci, definici a analýzu dat potřebnou pro dobré studijní a sportovní výkony. PlayWisely® shrnuje poznatky z nejnovějších výzkumů a na jejich základě stimuluje přirozený rozvoj dítěte. Též nabízí dětem správné aktivity ve správný čas s ohledem na jejich psychomotorický vývoj, rozšiřuje smyslový, pohybový, rozumový, jazykový, psychický a sociální potenciál dítěte. Zkušenosti, které Vaše miminko nebo batole získá v prvních letech života, mění strukturu jeho mozku. PlayWisely® je také skvělou přípravou na jesle, školku a následný vzdělávací proces.Program je určený nejen pro zdravé děti, ale dosahuje též výborných výsledků při práci s dětmi se zdravotním znevýhodněním jako je lehčí forma Downova syndromu, slabá koncentrace a soustředění, různé dysfunkce nebo lehčí formy autizmu.
 2. UNIKÁTNÍ POMŮCKY PRO MAXIMÁLNÍ ROZVOJ VAŠEHO DÍTĚTE:Základ programu PlayWisely® tvoří sada speciálních výukových karet, které jsou kombinací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace v směrech tvoří unikátní balíček aktivit přinášejících Vašemu dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se. PlayWisely® využívá nejnovější vědecké poznatky o vývoji dítěte a to hlavně z oblasti psychofyziky a neurologie vyvinuté na základě výzkumu pro NASA Johnson Center.
 3. UČENÍ I ZÁBAVA:Výukový systém PlayWisely® maximalizuje efektivitu učení i zábavu. Program nestaví primárně na tradičních schopnostech jako je čtení, psaní, počítání a konkrétní sportovní dovednosti, ale spíše na rozvíjení navigačních schopností a procesů, které umožňují tyto dovednosti účinně využívat. Program pomáhá dětem zdokonalit neurosenzorické schopnosti, které později využijí při učení. Když přijdou na to, co chtějí v životě dělat, co je baví nebo na co mají nadání, budou připraveni plně zrealizovat svoje sny!

Hrajme si moudře, procvičme mozek i tělo!

playwisely-logo2