Angličtina pro dospělé

Naše jazyková škola nabízí také kurzy angličtiny pro dospělé. Všechny typy kurzů jsou vedené zkušenými a proškolenými lektorkami.

Angličtina Callanovou metodou

Proč Callan?

  • Jedná se o vysoce efektivní metodu výuky anglického jazyka, která je založena na aktivním zapojení studenta po celou dobu trvání lekce.
  • Je dokázáno, že na běžných hodinách výuky cizího jazyka se student soustředí jen 25 % času. Na hodinách vyučovaných Callanovou metodou je však student nucen se soustředit pořád, neboť učitel se na něj stále obrací s otázkami a vyžaduje od něj okamžité odpovědi.
  • Studenti jsou učitelem ihned opravováni a nedochází tedy k zapamatování nesprávných výrazů, studenti naopak přirozeně budují podmíněný reflex automatické odpovědi.
  • Student vše čtyřikrát častěji slyší a čtyřikrát častěji hovoří v průběhu hodiny v porovnání s jakoukoli jinou formou jazykové výuky. Učíte se tedy čtyřikrát rychleji!
  • Metoda se vyvíjela přes 15 let na Cambridgeské univerzitě pod dohledem pana Robina Callana. V současné době podle ní vyučuje více než 600 registrovaných škol napříč světem.

Podívejte se na ukázkové video:

 

Individuální lekce

Potřebujete angličtinu v práci? Chcete více cestovat či jen překonat status věčného začátečníka? Nevyhovují Vám skupinové lekce s daným časem?

Jazyková škola Voříšek nabízí také individuální výuku. Lektorky jsou časově flexibilní a obsah hodin přizpůsobí Vašim potřebám.

Máme odzkoušené, že individuální lekce velmi dobře fungují online, takže Vám k lepší angličtině stačí jen otevřít počítač a spojit se s námi. 

 

Angličtina pro firmy

Naše lektorky umí také zajistit výuku pro Vaše zaměstnance, a to online či přímo ve Vaší firmě.

Obsah kurzu Vám bude ušit na míru – ať už preferujete angličtinu specifickou pro daný obor, nebo své zaměstnance chcete zdokonalit v každodenní konverzaci.

 

Příprava na Cambridge zkoušky

Více informací najdete zde.