Angličtina Helen Doron English

Angličtina pro děti Helen Doron English
HDE_Logo

Helen Doron English je celosvětovou institucí s  třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky této speciálně vyvinuté metodě výuky.

Helen Doron English zaručuje nejlepší výukové programy ve své kategorii, které jsou vyvinuty zkušenými odborníky a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli. Metoda výuky angličtiny Helen Doron English je vhodná pro děti od 3 měsíců do 19 let.

Kurzy Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron a nabízí vše, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglický jazyk stejně jako svůj mateřský – komunikační schopnosti, gramatiku, správný přízvuk a bohatou slovní zásobu. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě.

Ke každému jednotlivému kurzu je vytvořen speciální výukový set obsahující pracovní sešity, nahrávky a interaktivní aplikace.

Ve Voříškovi nabízíme aktuálně tyto kurzy:

Baby´s Best Start – angličtina pro nejmenší (3 – 22 měsíců)

Tento kurz učí Vaše dítě anglický jazyk, zatímco dochází k rozvoji jeho pohybových dovedností a stimulování duševních schopností. Baby´s Best Start pokládá základy mluvené angličtiny vyučované skrze aktivity rozvíjející dovednosti dětí, písně a říkanky.

Baby´s Best Start je 7 kurzů v jednom:

  • Angličtina
  • Společenský rozvoj
  • Předčtenářské dovednosti
  • Hudba a rytmus
  • Vývoj mozku
  • Dětské znakování
  • Tělesný rozvoj

Výuka probíhá jednou týdně v  malých skupinkách společně s rodiči.

It´s a Baby Dragon – angličtina pro menší (2 – 4 roky)

Kurz  It´s a Baby Dragon je zábavný, plný hudby a jednoduché angličtiny pro naše nejmenší.
Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu Baby´s Best Start.
Naučnými příběhy děti provede Sam – princ, Fluffy – kočička a Didi – dráček, díky kterým se děti naučí hravou a zábavnou formou 400  slovíček a 12 písniček   (plus písnička úvodní)  ve 12ti kapitolách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.

Fun with Flupe – angličtina pro malé (3 – 5 let)

Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu It´s a Baby Dragon.

Děti si osvojuji anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu a to vše formou zábavy – poslechem hudby, pohybem, hrou a dalšími tvořivými aktivitami.

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

 

More Fun with Flupe – angličtina pro předškoláčky (3 – 6 let)

Navazující kurz po Fun with Flupe s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, babičky Fix a chlupáčka Flupa. Děti se zkrátka nemohou dočkat, jak napraví maléry s vílami, kouzelníky a draky, které na své cestě potkávají. Během kurzu se děti naučí 650 slov a 25 písní.

 

Jump with Joey – angličtina pro školáčky (6 – 9 let)

Kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Může být také vyučován jako návazný kurz po More Fun with Flupe.

Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality. Během kurzu se zde děti naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron  – domácí poslech.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu.  Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám,  především kamarádství a ochraně životního prostředí.

 

More Jump with Joey – angličtina pro děti (7 – 10 let)

Navazující kurz po Jump with Joey s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, Millie.

 

Polly Reads and Writes  – angličtina pro děti (7 – 10 let)

Tento kurz je určen pro děti  7 – 10 let. Je vhodný jak pro začátečníky tak i pro pokračující studenty.

Děti se zde učí anglicky mluvit, číst a psát. Pro doplnění a obohacení výuky kurz používá aplikaci Helen Doron Read & Write, která učí děti číst a psát zábavní a interaktivní formou. Nachází se zde 32 knih rozdělených do 8 levelů.

V 8 epizodách děti sledují dobrodružství pejska Polly, kočičky Nat, klučiny Roya a holčičky Pearl. Naučí se 8 písniček.

 

Paul Ward Explores – angličtina pro děti (8 – 14 let)

Tento kurz je určen pro děti 8 – 14 let. Je vhodný jak pro začátečníky tak i pro pokračující studenty. 

Děti se učí číst, psát a upevňují svoje fonetické dovednosti. Kurz obsahuje 8 originálních písniček a příběhů ze života Paula Warda.

 

Teen Talent – angličtina pro děti (9 – 12 let)

Tento kurz je navržen tak, aby vzbudil zájem  u dětí 9 – 12 let.  Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování – to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.